• اخبار

برگزاری نشست باشگاه کتاب خوانی کوثر در خورموج

برگزاری نشست باشگاه کتاب خوانی کوثر در خورموج
نشست باشگاه کتاب خوانی کوثر با خوانش کتاب « آب چال » به روش بلندخوانی و تلفیق با نقاشی در دارالقرآن حضرت زینب (س) خورموج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، مربی باشگاه کتاب خوانی کوثر گفت: آب چال کتابی است از مجموعه کتاب های سبز که در قالب داستان به معرفی برخی از جانوران و اهمیت و ارزش آب در زندگی آن ها می پردازد.

لیلی زارعی ادامه داد: در این کتاب کودکان با شمارش اعداد از یک تا ۱۰ آشنا می شوند که مربی می تواند از آن برای آموزش غیر مستقیم اعداد به خردسالان استفاده کند.

وی افزود: با توجه به این که بحران آب در ایران یکی از چالش‌ ها و مشکلات ناشی از کمبود آب و استفاده نادرست از منابع آب است و متاسفانه به دلیل استفاده بی رویه از آب، کشور با این بحران روبرو شده است؛ لازم است در سلسله نشست های کتاب خوانی این قضیه را مدنظر قرار داده و کودکان را با مصرف درست آب آشنا کنیم.

زارعی اضافه کرد: تصاویر رنگی و زیبای این کتاب بدون نیاز به متن نیز می توانند داستان را روایت کنند و از ویژگی های دیگر این کتاب وجه معما گونه و سرگرم کننده بودن آن است و در لا به لای تصویر هر صفحه جانورانی پنهان شده اند که در نگاه اول دیده نمی شوند.

وی در پایان گفت: در این کتاب کودکان با برخی از زیستگاه های این جانوران نیز آشنا می شوند و بعد از خوانش کتاب، بچه ها در مورد صرفه جویی در مصرف آب نقاشی کشیدند و یک قصه را به صورت نمایشی اجرا کردند./
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی
۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۱
تعداد کلیک: ۳۶
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97