• اخبار

کسب رتبه برتر جشنواره کشوری تجارب توسط مدیر باشگاه کتاب خوانی گنتار

کسب رتبه برتر جشنواره کشوری تجارب توسط مدیر باشگاه کتاب خوانی گنتار
مدیر باشگاه کتاب خوانی گنتار توانست در جشنواره کشوری تجارب رتبه برتر را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی با اشاره به موفقیت لیلی زارعی گفت: لیلی زارعی مربی باشگاههای کتاب خوانی گنتار درازی و کوثر خورموج در جمع منتخبین جشنواره ملی تجارب و نوآوری قرار گرفت.
احمد طیبیان مجرد افزود: جشنواره تجارب و نوآوری های برتر انجمن های اولیا و مربیان با اهداف تقویت روحیه همکاری و مشارکت در اولیا و مربیان، ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت ها و برنامه ها و افزایش کارایی و اثربخشی انجمن ها و همچنین استفاده از تجارب موفق و بسط و گسترش در سطح مدارس برگزار می شود.
وی اضافه  کرد: این جشنواره در دوبخش طرح های"اجرایی" و "پیشنهادی" در حوزه مشارکت اولیا و مربیان و حوزه آموزش و راهنمایی برگزار می شود.
طیبیان مجرد ادامه داد: طرح های ارسالی به دبیرخانه جشنواره واقع در انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر  در موضوعاتی از جمله بررسی افزایش مشارکت خانواده ها در فعالیت های آموزشی و تربیتی ، مشارکت اولیا در فعالیت های فوق برنامه و برگزاری کارگاه آموزش خانواده بود که لیلی زارعی با ارائه طرح "مشارکت اولیا در فعالیت های فوق برنامه با محوریت باشگاههای کتاب خوانی" منتخب کشوری این جشنواره شد.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی
۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸
تعداد کلیک: ۵۲
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97